Stránky

FOCENÍ

Ráda vyfotím pihaté nosy vašich dětí, rostoucí bříško, family na výletě, páreček na oblíbeném místě, povedené bydlení, zajímavý produkt, rodinnou oslavu, chlupatého miláčka, významný den....
Nemám na mysli strojené fotky s vybělenými zuby (nic proti / já jen, že je neumim). Spíš fotoreport, pohled jiným okem, kouzlo okamžiku. Fotky stylové, obyčejné, barevné, černobílé...  
Focení nebolí - fakt.  
Nemusíte se dlouhosáhle šňořit, několik dní předem stresovat a výrazně malovat. Stačí, když jen budete... Jo, někdy na vás houknu, ať se na mě podívate, občas nenápadně upozornim na ramínko od podprdy:), ale nebudu vás prudit víc, než je to nutný.
  
Pokud se vám moje práce líbí, neváhejte mě kontaktovat, vymyslíme nějaké vhodné místo v okolí (domácí prostředí, veřejná prostranství, příroda) a domluvíme termín focení. Jsem pro téměř každou špatnost a vítám různorodé nápady.
Cena je pohyblivá. Odvíjí se od časové náročnosti, počtu fotek a vzdálenosti. Ono vyfotit to je jedna věc, ale promazat, otočit a dát tomu nějakou fazonku - je někdy(skoro vždy!) náročnější, než to focení:).

Pro představu:

FOCENÍ S
Portrétní focení, v blízkém okolí.
1100Kč/1hod/10ks fotografií v digitální podobě dle mého výběru + 1x koláž.

FOCENÍ M
Formou vycházky, na oblíbeném místě, v opuštěné továrně, u vás doma, na chalupě - kdekoliv, kde je vám hezky. 
1800Kč/1,5hod/20ks fotografií v digitální podobě dle mého výběru + 2x koláž.


FOCENÍ L
Svatby fotím ráda, ale vzhledem k časové náročnosti jen výjimečně. Preferuji svatby konané v Písku a okolí. Při dobré dopravní dostupnosti jsem však ochotna se individulně domluvit i na focení svatby pořádané mimo můj revír:).
1800Kč-7500Kč/1,5-12hod/20-70ks fotografií v digitální podobě dle mého výběru + koláže.


POUKAZ na libovolný počet fotek v papírové nebo digitální podobě.


NEUPRAVENÉ FOTKY NEPOSKYTUJI!
A tak jestli máte odvahu, chuť - ozvěte se.

zavorky@seznam.czLucky